Néha minden a nyakunkba szakad és úgy érezzük nem bírunk több terhet. Néha oktalanul sírunk vagy épp nevetünk, esünk el és állunk talpra. Néha úgy érezzünk mindent elrontunk, hogy minden a mi hibánk. Néha kiabálunk, néha suttogunk,…
tovább »